Hit Hit Hurra!

najlepsi przyjaciele dzieciaków

Trenerzy wokalni

Trenerzy wokalni

IZABELA DUDA

Absolwentka Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia (spec. fortepian i trąbka i wydział wokalny).

Jako pedagog współpracowała z kilkoma szkołami muzycznymi. Jest nauczycielem muzyki w STO 4 w Warszawie. Prowadzi także zajęcia indywidualne. Od 2008 roku pracuje z Warsztatową Akademią Musicalową jako instruktor wokalu i emisji głosu na warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych. W latach 2011-2012 odpowiedzialna była za kierownictwo muzyczne koncertów WAM. W 2014 roku założyła i prowadzi zespół wokalny WAM BANDA w Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Jurorzy

Jurorzy

EDYTA GÓRNIAK

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, producent, reżyser, aktorka musicalowa.
Zasłynęła jako aktorka musicalowa teatru Studio Buffo, debiutując na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie w musicalu „Metro”, z którym pojechała na premierę na Broadwayu. W 1994 roku została wybrana na pierwszą w historii reprezentantkę Polski podczas 39. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „To nie ja”. Po udziale w Eurowizji wokalistka wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany „Dotyk”.

W 1997 roku Górniak rozpoczęła karierę międzynarodową. Wtedy wydała swój drugi album „Edyta Górniak”. Singel z płyty, „One & One” zaprowadził Edytę Górniak jako pierwszą polską wokalistę na listę European Radio Top 50 pisma „Music & Media”. W 1999 roku ukazał się album koncertowy wokalistki, „Live '99”, dokumentujący jej pierwsze tournée po Polsce. Trzecim studyjnym albumem artystki była „Perła”. Po krótkiej przerwie artystycznej Edyta wróciła na rynek muzyczny. Wydała płyty: „E•K•G”, „My” i świąteczny album „Zakochaj się na Święta w kolędach”.

Artystka piętnastokrotnie otrzymała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk. Dwukrotnie została laureatką tejże nagrody. W 1994 roku otrzymała Wiktora. Zdobyła też statuetkę Eska Music Award oraz nagrodę międzynarodową przyznaną przez Hiszpanów za „Najlepszy głos Europy”. Otrzymała również nominacje do SuperJedynek i Telekamer. W 2010 roku uhonorowano ją Bursztynowym Słowikiem, a w 2015 r. Złotą Karolinką i Platynową Telekamerą. W 2015 roku została odznaczona medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” przyznawanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Artystka z okazji jubileuszu 25-lecia pracy artystycznej na przełomie 2015/2016 roku zaplanowała wydanie nowej płyty oraz trasę koncertową „Love2Love”, pierwszą od 17 lat.

Prowadzący

Prowadzący

MARTA ZALEWSKA

Jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką - gra na skrzypcach, gitarze basowej, kontrabasie, gitarze elektrycznej, altówce, mandolinie, fortepianie.

Jest laureatką międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów skrzypcowych i wokalnych. Współpracowała z artystami takimi, jak Kayah, Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu, Halina Mlynkova, SOUNDZ GOOD, Krystyna Prońko, Grzech Piotrowski, Perfect, Peruquois, Kwartet Smyczkowy Obligato, zespoły muzyki dawnej Canor Anticus, Ars Nova, Orkiestra Złotego Wieku.

Wygrała tegoroczne eliminacje do konkursu „Debiuty” 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z utworem „Skrzydła”.