Hit Hit Hurra!

Hit hit hurra!

„Hit Hit Hurra!” – nowatorski muzyczny talent show przyjazny młodym wykonawcom. W programie weźmie udział 22 uczestników w wieku 9-16 lat, którzy zaśpiewają największe przeboje przy akompaniamencie orkiestry, a także wystąpią w duetach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.

Nowatorska formuła programu wyklucza negatywną rywalizację, zakłada również przyjazne podejście jury do młodych wykonawców. Nie ma w nim negatywnych komentarzy, a uczestnicy nie odpadają w żadnym z kolejnych 12 odcinków konkursu.

Lożę jurorską tworzą: Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program poprowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów będzie towarzyszyć 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

– Z dużym entuzjazmem podchodzę do tego projektu. Praca z młodymi wykonawcami zawsze jest zaskoczeniem, przez co staje się inspirująca. Uwielbiam piękno i uwielbiam pozytywne emocje. Program „Hit Hit Hurra!” w swojej intencji, poza radością doświadczania muzyki na żywo, będzie także edukacyjny i motywacyjny. To właśnie zdecydowało, że przyjęłam zaproszenie do roli jurora – mówi Edyta Górniak, jurorka „Hit Hit Hurra!”