Hit Hit Hurra!

Trenerzy wokalni

To oni czuwają nad tym, żeby dzieciaki poradziły sobie z każdą piosenką. Dzięki nim są zawsze znakomicie przygotowane i doskonale wiedzą, o czym śpiewają. Z takimi pedagogami można zdobywać szczyty!

IZABELA DUDA

Absolwentka Wydziału Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej, na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi oraz Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia (spec. fortepian i trąbka i wydział wokalny).

Jako pedagog współpracowała z kilkoma szkołami muzycznymi. Jest nauczycielem muzyki w STO 4 w Warszawie. Prowadzi także zajęcia indywidualne. Od 2008 roku pracuje z Warsztatową Akademią Musicalową jako instruktor wokalu i emisji głosu na warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych. W latach 2011-2012 odpowiedzialna była za kierownictwo muzyczne koncertów WAM. W 2014 roku założyła i prowadzi zespół wokalny WAM BANDA w Warsztatowej Akademii Musicalowej.

PATI CZE – PATRYCJA KAWĘCKA-CZERSKA

Mgr sztuki w zakresie wokalistyki jazzowej, piosenkarka, kompozytorka piosenek, autorka tekstów, ekspert emisji głosu. Dyrektor zarządzający i artystyczny International School of Music Muzofilia w Warszawie. Od 10 lat na stałe współpracująca, jako trener wokalny z Warsztatową Akademią Musicalową, a także nauczyciel emisji głosu w Państwowych Szkołach Muzycznych. Jurorka w wielu konkursach i festiwalach piosenki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce.

Piosenkarka, kompozytorka i autorka piosenek. Pedagog, ekspert emisji głosu. Propagator kształcenia dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o międzynarodowe standardy na gruncie polskiej kultury muzycznej oraz dziedzictwa narodowego. Łowca talentów. Fundatorka stypendiów „Diamenty Muzofili” dla uczniów wybitnie zdolnych. Pasjonatka życia, żona i matka dwójki dzieci.

MARCIN WORTMANN

Jeden z najbardziej wszechstronnych aktorów musicalowych, śpiewak operowy, wokalista jazzowy, skrzypek, pedagog śpiewu. Doktorant w Katedrze Wokalistyki Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończył z wyróżnieniem studia II stopnia na UMFC w Warszawie na Wydziale Wokalno-Aktorskim.

Od 16 lat aktor Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. W roku 2012 jako śpiewak operowy zadebiutował na scenie kameralnej Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie w roli Bottoma w operze „Sen nocy letniej” Beniamina Brittena. W roku 2013 za śpiewał partię Juniusa w operze Beniamina Brittena „Gwałt na Lukrecji”.

Od 10 lat jest kierownikiem muzycznym i wykładowcą Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu emisji głosu, interpretacji, prowadzenia zespołów wokalnych. Od czterech lat współpracuje z Maureen Scott, coachem wokalnym „The Voice of UK”, która przez ponad 40 lat była wykładowcą na Wydziale Musical Theatre Royal Academy w Londynie.

PAWEŁ PODGÓRSKI

Założyciel Warsztatowej Akademii Musicalowej. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Posiada bardzo bogate doświadczenie artystyczne zdobyte na deskach polskich teatrów oraz przed kamerą. Zagrał w wielu przedstawieniach, m.in. „ Nędznikach”, „Skrzypku na dachu”, „ Jesus Christ Superstar”, „Snu nocy Letniej” i gościnnie w „ Metrze”.

Od 2000 roku na stałe związany jest z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie zagrał główne role w musicalach: „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów” oraz „Upiór w Operze”. Obecnie gra w musicalu „Mamma Mia”. Posiada bardzo duże doświadczenie pedagogiczne. Od ponad 10 lat organizuje warsztaty artystyczne, współpracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.